Šesta “Puna mi Pula” u Puli
Vrijeme: 02. listopad 2010.
Mjesto: Dom hrvatskih branitelja, Pula
Dana 02. listopada 2010. godine s početkom u održat će se već tradicionalna smotra klapa pod nazivom “Puna mi Pula”, u organizaciji pulske ženske klape Teranke.
Smotra okuplja klape iz Zagreba, Dalmacije, Primosrko goranske županije i Istre.
Članice ženske klape Teranke željele su ovim putem obogatiti kulturnu ponudu grada Pule te su osmislile ovu smotru na kojo se mogu čuti i istarski napjevi, obrade popularnih skladbi, crnačka duhovna glazba i tome slično.
U subotu će se moći pogledati prezentacija muške klape Pinguentum iz Buzeta, Lungomare iz Umaga, Boškarin iz Huma, Kornarija iz Marušići, Zvonejski kunturi iz Jurdani te Volta iz Brtonigle.
Od mješovitih klapa, moći će se poslušati mješovita klapa Prvi Komin Snježanin iz Zagreba i vokalna skupina Nešpula iz Pule i Oket iz Celja.